Beachfront Studio With A Beautiful Terrace

  • 40 m²

Beachfront Studio With A Beautiful Terrace Cancún, som har en utomhuspool, ligger inom 5 minuters promenad från Mandala Beach Club. I den här 40 m² stora lägenheten finns också WiFi och en parkering.

Den här lägenheten har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Möjligheten till snorkling och fiske ökar värdet på gästernas upplevelse.

Beachfront Studio With A Beautiful Terrace erbjuder ett minikök samt matplats för gästernas bekvämlighet.

Om du vill bo i distriktet Zona Hotelera är lägenheten ett bra val, inom 3 km från Playa Langosta. Sevärdheterna inkluderar Delphinus Dreams, inom några kvarter från boendet. Populära sevärdheter i närheten av Beachfront Studio With A Beautiful Terrace inkluderar Coco Bongo, som ligger mindre än 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Beachfront Studio With A Beautiful Terrace Cancún
Salvia - Beachfront Studio
Mobilpris

Salvia - Beachfront Studio

8.5
Fantastiskt 50 recensioner
97 m från boendet
USD 135 USD 122
per natt
Cancun, Ocean Dream, Beautiful Aparment, Heart Of The Hotel Zone
Mobilpris

Cancun, Ocean Dream, Beautiful Aparment, Heart Of The Hotel Zone

98 m från boendet
USD 144 USD 130
per natt
Oceanside Studio - Stunning Views, Ideal Location
Mobilpris

Oceanside Studio - Stunning Views, Ideal Location

9.0
Utmärkt 30 recensioner
110 m från boendet
USD 134 USD 121
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Snorkling
    • Golfbana
    • Fiske

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet
    • Utflykts-/biljettservice
    • Matinköpsservice
    • Välkomstdryck

    Matställen

    • Restaurang
    • Bar/lounge
    • Lunchpaket

    För barn

    • Barnmeny

    Fritid

    • Privat strand
    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Vattenpark
    • Live underhållning

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Kafé
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Beachfront Studio With A Beautiful Terrace?
      Beachfront Studio With A Beautiful Terrace har en total yta på 40 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Beachfront Studio With A Beautiful Terrace Cancún

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng